Assalamualaikum dan salam sukarelawan.

Kepada semua sukarelawan bagi program Health & Hygiene.

Untuk memudahkan / melancarkan proses komunikasi di antara sukarelawan dan pelajar PPUKM, dikongsikan senarai perhubungan sukarelawan dan pelajar PPUKM.

SENARAI SUKARELAWAN UNTUK PROGRAM HEALTH & HYGIENE H/P EMEL
Afiqa liyana rozman 017-2531312 afiqaliyana_simple92@yahoo.com
Ainun Mariam Ismail 012-3794785 ainun_mariam@yahoo.com
Alisah 012-2666571 elyss15@yahoo.com
Anis Amira Abdullah Patoni 017-8726964 mizzdj_apple@yahoo.com
Encik Nadzri 012-6837379 darah_aduka@yahoo.com
Intan norazrina bt mat isa 017-3678961 angin_bayu11@yahoo.com
J Sham 012-3747271 mr.js30@yahoo.com
Jamaliyah bt saad 013-3773842 jamaliayah63@yahoo.com
Junaida Hussin

Junainah 019-6109293 ajun1031@yahoo.com
Mariati Binti Tahir 019-3072229 mariati@healthsolutionsint.com
Mohd Musyrif b. Yusoff
musyrifyusoff@yahoo.com
Monaliza 013-6363290 allysha007@yahoo.com
Muhammad Farizzuan Abidin
wan_statik@yahoo.com
Nur Adilin bt Muhamed Ali 019-7303085 nuradilin_m@yahoo.com
Nur Liyana Khalid Khan
daneeaa@yahoo.com
Sarbanon Japar 016-3658063 sarbanon@niosh.com.my
Shuhaida Ghazali 013-3331214 bitz770@yahoo.com
Siti Sarah Ahmad 013-2751184 siti_sarah@rhbbank.com.my
siti zaidah binti mat razali 012-4013086 daya_lsa@yahoo.com
Nur Ly Azyani 016-2120598 azyani_emgee@yahoo.co
Yusmunirah Muhammad Yusar 012-3013701 yusyimura_ymy@yahoo.com
Zainal Karjah
zkarjah@gmail.com
Zulbazli Zainal
zulbazliz@yahoo.com.my
Zulfaisal
zulfaisalz@yahoo.com
Zulharis
zulh_zai@yahoo.com.my
Zumaira 012-6457857 zu_85@yahoo.com
Zurina
garb_ina@yahoo.com
Khaidil 017-2117220 haidilmpk@yahoo.com
Wan noraida Wan Mohd

Nurul Hamim Ibrahim
hamim.ibrahim@gmail.com
Zanali Yusoff

Nur Azrul Che Zabani 019-3784644 azrul9836@yahoo.com
Noraniza Ramli 012-2163650 aniza2013@yahoo.com
NORADILA SALMI MOHAMAD 017-9539608 sabrina_teen27@yahoo.com
MYZARITH SOFIA CHUCHU 012-8563139 ms_rith@yahoo.com
NURUL AMILIN JAAFAR 013-6294992 lin_july89@yahoo.com
NOR SHAMIRA MOHD RADZI 017-3559200 sham_ira@yahoo.com
NABILAH CHE ARBAEI 012-9274996 shadesofpurples@yahoo.com
NORAISHAH SAADON 013-7671878 lady_yuki88@yahoo.com
NORFARAHAIN A. RAHIM 019-9999079 juju_ein89@yahoo.com
ARMI BURHANULDIN 014-5308561 armsai_bivalvia@yahoo.com
JONATHAN LAMIT 017-8757104 loosin_lifes@yahoo.com
TREVOR CHAN KENG GUAN 016-8022112 trevor.chan.medic.ukm@gmail.com

Posted by Yayasan Salam Malaysia Khamis, 23 Jun 2011

0 comments

Subscribe here

Ikhlas dari kami..


JAM SIG KOMUNITI


Jam SIG Komuniti

Selamat Datang Ke Blog SIGKomuniti

Kepada semua pengunjung blog SIG Komuniti, selamat melayari blog kami. Moga bermanfaat.

Mengenai blog

Blog ini adalah sebagai wadah hebahan program SIG Komuniti SALAM

YAYASAN SALAM MALAYSIA

YAYASAN SALAM MALAYSIA
www.salam.org.my

BROSUR

Ada apa dengan My Ole-Ole

Ada apa dengan My Ole-Ole
Klik untuk maklumat lanjut

My Ole-Ole @ Giant Hypermarket

My Ole-Ole @ Giant Hypermarket
Klik untuk sertai kami

jom jadi sukarelawan salam

Aktiviti akan datang

Kalendar